Vaše hodnocení

Ženské kruhy

Kruh žen je pro mě povzbuzující, uvolňující, relaxační, velmi inspirativní a prostě, „děvčata chodím mezi Vás ráda.“ Ženy, přijďte mezi nás.
J. Němcová

Celé odpoledne na mne zapůsobilo hodně silně. Najednou si uvědomuji, jak je důležité si na sebe udělat čas. Sezení, povídání i tančení i masáž toto byly pro mne velké emoce. Úplně mi vyhrkly slzy a nebyla jsem schopna pocity popsat. Ještě hodně dní jsem z tohoto setkání čerpala. Velice vám za to děkuji.
M. Nováková Cejle

Ženská setkání mě oslovila opravdu ženskou energií /všude jinde ji přítomnost mužů rozrušuje/, zastavením sama nad sebou a hlavně tancem, který miluji. Tak jak to přichází, jakou mám náladu, jak chci jen já tak si zatancuji, uvolním se, prožiji si takovou „taneční meditaci“. Jo a taky ochutnám úplně jiné věci než jím a znám. A za to vše moc děkuji.
S pozdravem Dana

Pohybové hrátky

Na hrátkách se mi líbí, že zde jde především o děti, jsou stvořeny a tvořeny pro děti. Oceňuji přístup Renaty (tvůj) jako vlídného a trpělivého pedagoga s opravdovým zájmem o dětské dušičky a jejich rozmanitost. Líbí se mi, zejména pak v nejranější fázi, jak děti krásně trénují motoriku a pohyb pomocí nenásilného a veselého zpívání a říkání básniček. Myslím, že to na dětech je vidět, jsou šikovné. Velkým přínosem pro nás je (kromě výše zmíněného), že se setkávají děti s dětmi a maminky stejně nebo podobně „naladění“ resp. smýšlející.
Mgr. Pavlína Žatečková

Každopádně tvé pohybové hrátky jsou to nejlepší, co jsem mohla pro svoje děti vybrat, tvůj milý a pozorný přístup, propojení pohybu, tvoření, plynutí s rytmy přírody a vždy nějaká ta přidaná hodnota navíc dělá tvé hodiny jedinečné a inspiraci si vždy odnášíme i domů
Míša T.

Pojetí Tvých „Pohybových hrátek“ se nám líbí, především střídání pomůcek, kdy skoro každou hodinu cvičíme s jinou pomůckou. Také vytváření různých malovaných obrázků a jiných výtvorů je moc milé.
Přínos hrátek pro mého syna je veliký. Nejen že navazuje „první kamarádské vztahy“ s ostatními dětmi, učí se být v kolektivu stejně starých dětí, ale zároveň i různá říkadla, cvičení na míči a ostatní hrátky pomáhají k harmonickému rozvoji jeho psychomotorických funkcí. Přínos hrátek se samozřejmě vztahuje i na maminku, která je ráda, že se může naučit hezká říkadla a písničky, které si může se synem doma „opakovat“  a tak si i hrát.
Eliška

 Čchi-kung

Cvičení je naprosto úžasné, po cvičení jsem pozitivně i energeticky nabytá. Zlepšila se mi určitě bolest zad. Cvičení je ve velice dobré atmosféře a jsem vždy po cvičení v dobré náladě. Takže já jsem velmi spokojená hodiny se mi líbí.
Ivana Jandová

K čchi-kungu jsem se dostala díky svým psychickým problémům . Cvičení mě chytlo. Nejen, že mě přestaly bolet záda (sedavé zaměstnání), ale i psychika se hodně vylepšila. Škoda, že ta hodinka rychle vždy uteče. Lidi jsou fajn a nejlepší je samozřejmě paní „lektorka“ … vždy usměvavá a příjemně naladěná předává dobrou náladu na nás ostatní.   Už se těším, až budeme cvičit venku.
Jana

Cvičení čchi kungu mi přináší jen radost – jsem uvolněnější, pružnější a i zklidněná. Na úterky se vždy těším a s lektorkou jsem MOC spokojená!
Stáňa

 Čchi kung mi přináší fyzickou  i psychickou úlevu, energii a pohyblivost pro opotřebované tělo, jsem vděčná za možnost, kterou jsem před pár lety nástupem do cvičení jako laik získala, mám radost, že se mohu právě v tomto cvičení realizovat, oceňuji uvolněnou a přátelskou atmosféru v týmu – díky skvělé lektorce, která ji vytváří svým chováním a vystupováním, svojí profesionalitou a odborností, pocitově nevnímám svoji věkovou „indispozici“, opět musím vyzdvihnout Tvůj styl vedení lidí.
Růžena

Na cchi kung už chodím k Renatě několik let. Sestava osm kusů brokátu mi přijde snadná na zapamatování a Renata vede cvičení tak, abych dobře pochopila, jak se každý cvik cvičí a když potřebuji, ochotně vše vysvětlí. Renata byla mockrát sluníčkem v těžkém období mého života. A je ženou, za kterou jsem vděčná, že mi přišla do života. Cvičení je sestava krásných ladných pohybů a asi proto, že mám ráda i tanec tak mi cvičení cchi kung vyhovuje víc než jóga. Cvičení uvádí moji energii do rovnováhy. Po každém cvičení se cítím vnitřně klidnější a na další cvičení se vždy těším.
Martina“

Toto cvičení mne velmi baví. Cítím se po něm nabitá energií, pozitivně naladěna. Po celodenním shonu je to čas, kdy se věnuji celou hodinu jenom sobě, kdy vnímám svoje tělo, svoje pocity. Je příjemné vnímat, jak do těla proudí energie. Také se odreaguji od starostí, pročistím si svou mysl. Protáhnu si celé tělo, což je také příjemné. S lektorkou jsem velmi spokojená. Je vždy usměvavá a pozitivně naladěná, což je pro mne velmi důležité. Každý cvik opakuje, dokud se všichni nenaučí. Také nám radí, pokud děláme chyby. Snaží se, abychom dělali vše správně. Protože se po tomto cvičení cítím velmi dobře, chci v něm pokračovat.
Anna