Ženské kruhy

Zářící Žena

Program pro Ženy, které chtějí:

Oživit svou ženskost…
uvědomit si svou jedinečnost…
Stát se sebevědomou ženou…
Vědomou si svých myšlenek, pocitů i svého těla, s otevřeným srdcem vyjadřující…
Jsem něžná i divoká, křehká i silná, klidná i bouřící, přirozená, spontánní, jedinečná… ZÁŘÍCÍ ŽENA

Abychom mohly být ve spojení se svými ženskými kvalitami, jako je citlivost, intuice, hloubka, emoce , dovolily si být samy sebou a otevřeně se projevovat, potřebujeme sílu. Tu můžeme čerpat v ženském kruhu-společenství, které nás vyživuje a podporuje v našem vlastním ženském způsobu existence.

Čeká Vás:

 • 5bTanec
  Tanec nás vrací do těla a postupně propojuje na všech úrovních-fyzické, emocionální, mentální, duševní i duchovní. Budeme svobodně, spontánně, intuitivně vyjadřovat sebe samu prostřednictvím pohybu-tance svého těla.
 • Dechové techniky
  dech = život, oživuje, propojuje naši mysl s tělem, uvolňuje
 • Meditace
  Spojíme se se svými částmi, se svými ženskými předky. Hluboko v tělech neseme vzorce své mateřské linie předků, neseme spojení se všemi ženami, s jejich traumaty, bolestí, ale i silou, odvahou, moudrostí  a tvořivostí.
 • Rituály spojené s významnými svátky v rytmu roku
  Propojíme se s našimi kořeny, s energií Země, přírody, vesmíru – odkud můžeme čerpat sílu a energii.

To vše i něco navíc…

 


Tanec v kruhu žen

tanecTanec nás vrací do těla a postupně propojuje na všech úrovních-fyzické, emocionální, mentální, duševní i duchovní.

Tančíš ráda?
Nebo jsi dříve tančila?… a teď si myslíš, že nemáš s kým, že jsi na to už stará, že už jsi to zapomněla, že není kde, že na to nemáš čas…
Dopřej si ten nádherný prožitek, kdy můžeš být mimo čas i prostor uvolněná, radostná a plná energie a tančíš a tančíš…Budeme svobodně, spontánně, intuitivně vyjadřovat sebe samu prostřednictvím pohybu-tance svého těla.

„Když dáte do pohybu tělo, to rozpohybuje duši a ta se sama začne léčit“ (G. Roth)

Pohyb má sílu přetvářet a měnit. Tanec Vám může přinést nezapomenutelný požitek a stejně tak nový prožitek sebe sama.Přidej se k nám a přijď si zatančit do Kruhu žen

„Tanec je projev mentálního zdraví. Tanec regeneruje, obnovuje, křísí. Zahání strašidelné stíny. Je zdrojem pravdy, vyvolává v nás nadšení a vyzývá ke snění. Tanec je nejstarší a nejmladší ze všech umění. Používá nejstarobylejší a zároveň nejpřítomnější materiál- lidské tělo. Tanec znamená společenství. Znamená harmonii, souznění. Tanec je erotický projev. Tanec je modlitba. Podílel se na rituálu a tím i spirituálním životě své komunity. A v této modlitbě se tanečník vždy spojoval s ničím menším než s vesmírem a jeho řádem. Tanec je cesta poznání. Tělo je kniha s dosud nevyluštěným písmem. Naučme se jí číst. Tanec je bytostná přítomnost.“  (Nina Vangeli)